Як провести неділю з коучем

Ця коротка стаття про те чому я вважаю, що ходити в неділю на службу Божу є неоціненним скарбом для нашого покоління, а також необхідною умовою для духовного росту. 

Кожен з нас може черпати тисячолітню мудрість із святого письма, яке увібрало  у себе багато життєвих історій та подій над якими можна роздумувати та робити висновки. Щонеділі відбувається свята літургія на якій ми отримуємо цінну пораду на свої запитання. Та важливо спершу прийти в храм, щоб отримати свої відповіді. Сьогодні відвідування церкви не завжди стоїть у нас на першому місці, а це дуже велика проблема.

У 300 х соті роки нашої ери багато християн віддавали своє життя за віру, такими наприклад є святий Флоріан – покровитель Австрії та пожежників, святий Юрій (Георгій) та багато інших рицарів. Пізніше по світу забороняли християнство, наприклад з приходом комунізму. Не буду заглиблюватись в непрості історичні події для населення України, але факт такий –  те що сьогодні ми маємо сприймається за буденність (сімейний час, неідльна літургія, молитва) , вони були суворо забороненими , а тепер …багато людей з минулого хотіли б жити в наш час.

Вашій увазі коротке відео-роздум онлайн журналу credo, підтримати їхній проект можна на сайті.

Тому прислухаймось до нашого “Коуча” в святому письмі та в церкві на службі Божій. Гарної Вам неділі та початку тижня.