Здорове серце та судини

В Україні близько 27 мільйонів людей мають ті чи інші проблемні питання із серцем та судинами, а це майже кожен другий.

Причин насправді багато, а саме – це

 • не правильні харчові привички,
 • малорухливий спосіб життя,
 • надлишкова вага,
 • психоемоційні перевантаження,
 • підвищений рівень холестерину та цукру,
 • зловживання алкоголем та ін…

Тому, як зазначає міністерство охорони здоров’я України потрібно розумно контролювати споживання їжі та збагачувати раціон овочами та фруктами, що містять найбільше користі для організму.

80% серцевих прооблем у світі можна змінити шляхом покращення здорових привичок

 

 

 

 

5 простих порад

 1. Люби своє серце – кинь курити
 2. Тренуй своє серце – будь активним
 3. Заправляй своє серце – здорове харчування та вода надають серцю необхідне пальне
 4. Відмовтесь від алкоголю
 5. Читайте етикетки на продуктах харчування

 

Кардіо пак

Для профілактики та підтримки серця в тонусі 

 це набір для здоров’я серця. Ідеальна сполучуваність компонентів активно живить і сповнює енергією клітини серця та сприяє нормальній роботі серцево-судинної системи.

ПентоКан – джерело активного калію, який дозволяє швидко відновлювати енергетичні ресурси клітин міокарда і зберігати їх життєздатність навіть в умовах оксидативного стресу. Унікальне поєднання калію з рибозою та вітаміном С і форма випуску у вигляді шипучих таблеток значно підвищують біодоступність цього життєво важливого макроелемента.

Коензим Q10 – джерело убіхінону, який відіграє важливу роль у виробництві клітинної енергії і необхідний для підтримання нормальної роботи серцевого м’яза. Особливо корисний при підвищених фізичних навантаженнях і у похилому віці через зниження синтезу власного убіхінону.

Корал Таурин – джерело амінокислоти таурину, яка регулює обмін мінералів кальцію, калію, магнію і натрію, що відповідають за стабільний серцевий ритм. Сприяє зниженню рівня “шкідливого” холестерину та покращенню енергообміну, а також запобігає старінню серцевого м’яза й організму у цілому.

Корал Магній – джерело магнію, який регулює м’язовий тонус і серцевий ритм, справляє заспокійливу дію на нервову систему. Кращу біодоступність магнію у складі продукту забезпечують хелатні форми магнію – бісгліцинат і таурат.

Дізнатись більше ви можете на офіційному сайті коралового клубу.

Будьте здорові)