Методи боротьби з глистами

Для вигнання паразитів можна використовувати гомеопатичні препарати, а також фітотерапію: цибулю, часник, сире гарбузове насіння і гіркі трави. Вони практично не мають протипоказань і допускаються до застосування для лікування гельмінтозу дітей і людей з печінковими захворюваннями. Що ж стосується аптечних препаратів, то найбільш популярними є клітинні отрути, які порушують функцію нервово-м’язової системи у круглих і пласких хробаків. Не менш ефективні і препарати, що діють на енергетичні процеси гельмінтів. Одне лише погано – і ті й інші дуже токсичні, а тому призначати їх має тільки лікар!

У людині може жити близько 250 різновидів паразитів. Від мікроскопічних глистів до гігантів довжиною в кілька метрів. Причому мешкати вони можуть не тільки у кишківнику, а й у легенях, печінці, м’язах, суглобах, стравоході, головному і спинному мозку, крові і навіть в очах. Щоб не перетворитися на носія найрізноманітніших паразитів, медики радять проводити профілактичну дегельмінтизацію, тобто виганяти непроханих гостей з організму.

Як відбувається зараження?
У 90% випадках зараження гельмінтами винні брудні руки. Ось чому важливо мити їх з милом після відвідування туалету, контакту з грошима (на банкнотах можуть перебувати яйцеглисти), повернення додому з вулиці. Не менш ретельно слід мити свіжі овочі та фрукти, оскільки під час вирощування та доставки вони лежать на землі. Брудна вода – ще одне джерело зараження гельмінтами. Купаючись у водоймах, де крім людей миють і тварин (собак, корів, коней), можна ненароком сьорбнути води, «збагаченої» яйцями гельмінтів (аскариди, токсокари).

Ознаки гельмінтозу
Висипання шкіри, почервоніння та зуд (гельмінти виділяють у кров людини токсичні речовини, що отруюють організм).

Зниження імунітету (часті застуди, загострення хронічних захворювань). Отрути, що виділяються гельмінтами, дуже токсичні. Циркулюючи в кров’яному руслі, вони пригнічують імунну систему.

Напади ранкової нудоти, які перемежовуються з сильним почуттям голоду (особливо ввечері і вночі).

Здуття живота, часті запори, метеоризм;

Випадіння волосся, ламкість нігтів;

Невмотивоване підвищення температури;

Нервозність, постійна втома, слабкість;

Болі в м’язах і в черевній порожнині

матеріал від директора Київського міського центру клінічної імунології, головного імунолога м. Києва Олег Назар.

Антипаразитарна програма від Coral Club – це розумний підхід до вашого здоров’я, адже на відміну від аптечних препаратів, які вбивають недругів і не виводять їх, а лише викликають токсикоз в організмі програма від коралового клубу створює умови в організмі несприятливі для паразитів і вони покидають господаря природнім шляхом.

Триває 30 днів, після чого ви можете відчути і побачити результат, а саме – покращиться робота травної системи, шкіра набуде природнього вигляду, висипи покинуть та ваш рівень самопочуття і енергетики піднімуться в рази.

Замовити її ви можете зі знижкою в 20%, для цього зверніться до мене, я вас проконсультую та буду вести до результату.

Будьте здорові та успішні)