Друзі всім привіт на просторах інтернету!)

В мене давно була ідея запустити такий проект де б я зміг нести інформацію про харчування, тренування, подорожі та саморозвиток.

ОТОЖ )

Наш сайт називається Kovalchukfamily.com ,що поєднує в себе:

Health-fitness family розвиватимемо тему здоров’я та підтримка хорошої форми через тренування та смачні рецепти і дієтичні добавки, так як я співпрацюю із Coral Club int. А також лінійка спортивного харчування від Myprotein

Travel family передамо досвід консультування подорожей від Наталі, яка свого часу була консультантом по організації відпочинку, а зараз успішно розвиває домашню смачну кондитерську Kovalchuk_bakery)

Я ж у свою чергу старатимусь поділитись актуальною інформацією про авіаквитки, апартаменти та лайфхаки для бюджетних подорожей та бонуси, які є сьогодні для подорожуючих)))

And our store і зовсім скоро на нашому сайті буде анонс магазину для спортивного одягу та не тільки,)

Дякую тим хто дочитав, це мій ПЕРШИЙ пост на власному сайті-блогові !)) Буду вдячний за вашу активність, коментарі та лайки) Гарних вам вихідних))

Ps. годі було вичікувати місяцями для створення власного сайту і опублікувати перший пост в пятницю)) Не відкладай свою мрію назавта.)

Будьмо дружні) Енергії та наснаги вам у ваших проектах)